Ücretsiz Analiz Grubu
BAŞVURU FORMU

Ücretsiz bir şekilde eğitim ve analiz grubumuza davetlisiniz. Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

EN KARLI ŞEKİLDE HIZLI BİR ŞEKİLDE ALTIN ALIN VE SATIN !

Altının hem yükleşinden hem düşüşünden para kazanmak mümkün!
Kaldıraçlı piyasalarda tam altın almak başvuru yapmanız yeterli, Üstelik ücretsiz analiz desteği alın!

  • Gram Altın
  • Ons Altın
  • Çeyrek Altın
  • Tam Altın

NEDEN BU GRUBA KATILMALIYIM?

Aracı Kurum Rehberliği

Aracı kurumları bizzat test edip sadece para çekim taleplerini aynı gün içinde gerçekleştirebilen kurumları tavsiye ediyoruz.

Yüksek Başarı Oranı

Geçen ay başarı oranımız %85! Her ay düzenli olarak bir önceki ayın sinyallerini aşağıda yayınlıyoruz.

Piyasa Analizleri

Yeterli bilgi birikimine sahip olmasanız bile uzman analistler tarafından her bilgi seviyesine uygun sinyaller sayesinde karlı işlemler yapmanız sağlanır.

Yüksek Teknoloji

Emir iletim hızı 0.01Saniye. En gelişmiş MetaTrader sürümü olan MT5 ile yatırımlarınıza yön verin.

Risk Yönetimi

Yatırımlarınızı olumsuz yönde etkileyebilecek riskleri önceden belirleyip tedbir almanızı sağlayacak ücretsiz Risk Yönetimi Eğitimi.

Çift Yönlü İşlem

Kaldıraçlı piyasalarda kripto paralar USD karşısında değer kazansa da kaybetse de bunu kara çevirmeniz mümkün

3 KOLAY ADIMDA
ALTIN İLE KAZANMAYA BAŞLAYIN

1.ADIM

ÜCRETSİZ KAYIT FORMUNU DOLDURUN
Kaydınığınız tamamlandığında, müşteri temsilcilerimiz sizinle telefon aracılığı ile iletişime geçecek ve hangi broker’da nasıl hesap açıp kazanmaya başlayacağınız konusunda sizi yönlendirecek. Üye olduktan sonra size gelecek telefonları kaçırmayın.

2.ADIM

BROKER’DEKİ HESABINIZI FONLAYIN
Müşteri temsilciniz size hangi hesaba yatırım yapmanız gerektiğini bildirecek. Para transferini sağladıktan sonra yatırdığınız fon MetaTrader platformuna yansıyacak.

3.ADIM

KAZANMAYA BAŞLAYIN!
Hesabınızı fonladıktan sonra yatırım danışmanınızın yönlendirmeleri doğrultusunda kripto paralarada alış veya satış yönünde pozisyonlarınızı açmaya başlayabilirsiniz.

SIKÇA SORUNLAN SORULAR

SİSTEMİNİZİ KULLANARAK NE KADAR PARA KAZANABİLİRİM?

Kazanç konusunda herhangi bir taahhütte bulunmak yanıltıcı olabilir ancak yaptığınız yatırım oranında çok yüksel karlar elde etmeniz mümkün. Kazanılabilecek miktarların herhangi bir üst limiti yok. Burada size düşen yatırım uzmanınız ile yakın iletişimde olun ve sizinle paylaşılan sinyalleri takip edin.

CİDDİ KAZANÇLAR İÇİN GÜNDE KAÇ SAAT BİLGİSAYAR BAŞINDA KALMALIYIM?

Kar al (Take profit) ve Zarar durdur (Stop loss) noktalarını platforma girdikten sonra bilgisayar başında oturmanıza gerek bile yok. Siz işlemlerinizi açın, platform pozisyonlarınızı hedeflediğiniz kar seviyesinde otomatik olarak kapatsın veya aldığınız maksimum risk oranında zararınızı durdurup pozisyonunuzu kapatsın.

BİLMEM GEREKEN HER HANGİ BİR GİZLİ ÜCRET VAR MI?

Herhangi bir gizli ücret yok. Sadece unutmamanız gereken gecelik faiz (Swap). İşlemlerinizi ertesi güne taşımanız durumunda hesabınıza gecelik faiz yansıtılacaktır. Bundan kaçınmak için müşteri temsilcinizden Swapsız hesap talep edebilirsiniz.

EN FAZLA NE KADAR PARA KAZANABİLİRİM?

Para çekmeye karar vermeniz durumunda aracı kurumunuzun websitesine login olarak para çekim talebi oluşturun. Çekmek istediğiniz tutarı ve iban bilginizi girin. Paranız maksimum yarım saat içinde hesabınıza yatırılacaktır.